Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Brnović: Moglo je biti ubjedljivije, vjerujemo u prolazak

FSCG
  • Autor onogost.me
  • 14.07.2023. u 07:53
Trener Sutjeske Nenad Brnović rekao je poslije utakmice sa Kosmosom da je njegova ekipa mogla ubjedljivije da slavi, ali da ipak vjeruje u prolazak u narednu rundu.

Sutjeska je sinoć na “DG Areni” savladala Kosmos iz San Marina 1:0, a jedini gol postigao je Božo Marković koji je ušao sa klupe u 58. minutu.

“Imali smo dvije šanse i da smo dali gol na vrijeme bilo bi nam mnogo lakše. Nijesmo dobro igrali u prvom poluvremenu. Drugo je bilo dobro, moglo je biti i ubjedljivije. Vjerujem da ćemo proći dalje. Sigurno da tamo idemo na pobjedu. Nedostajalo je više šuteva sa distance, jer se brane sa duplim blokom”, izjavio je Brnović nakon utakmice.

Sličnog mišljenja je i desni bek Nikšićana Dragan Grivić koji je odigrao svih 90 minuta.

“Teška utakmica, znali smo da će se braniti. Moglo je da bude ubjedljivije. Pokazali su da su opasni iz kontre, ali ne bi trebalo da se strijepi za prolazak. Vjerujem, ipak, da ćemo u revanšu sačuvati mininalnu prednost”, rekao je Grivić.

Revanš se igra za sedam dana na San Marinu.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    Opšti kolektivni ugovor (OKU) koji definiše najveći obim radničkih prava i odnose između poslodavca i zaposlenih ističe 30. aprila, a za sada nema ni najava postizanja dogovora oko najznačajnijeg pitanja povećanja obračunske vrijednosti koeficijenta sa 90 na 100 eura, što bi uticalo na povećanje zarada od oko 10 odsto.
    Povodom jubileja – pet decenija u novinarstvu i publicistici, večeras u Dvorcu kralja Nikole, u 19 časova, biće održano veče Gojka Kneževića.
    -->