Džiu-džicu: Deset medalja za Kodokan

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 24.04.2023. u 07:50
Na Prvenstvu Crne Gore u džiu- džici, koje je održano juče u Danilovgradu, takmičari nikšićkog kluba Kodokan osvojili su deset medalja - tri zlatne, tri srebrne i četiri bronzane.
Jednu zlatnu medalju osvojila je Milatović Anamarija, dok su Zmajević Nikoli pripale dvije zlatne (za juniore i mlađe seniore).
Stanišić Martinu, Nenezić Predragu i Janjušević Matiji pripalo je srebro.
Kruščić Balša, Vujović Nemanja, Matijaševic Matija i Nenezić Vanja osvojili su bronzane medalje.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Društvo
- u
Hrišćani danas obilježavaju Veliki petak uoči Vaskrsa, koji se smatra najtužnijim danom hrišćanstva jer je tog dana, raspet na krstu na Golgoti, umro Isus Hrist.
- 0
- Košarka, Sport
- u
Na 3. svjetskom kupu košarkaških veterana, održanom u Omišu u Hrvatskoj, Veteranski košarkaški klub „Nikšić 1995“, u kategoriji muškarci 40/45+ godina, osvojio je treće mjesto.
- 1
- Biznis
- u
Fond penzijskog i invalidskog osiguranja Crne Gore saopštio je da danas počinje isplata redovnog mjesečnog primanja penzionera za mart.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari