FK Adria savladao Sutjesku u prijateljskom meču

fk_sutjeska_zimske_pripreme_2021
fksutjeska.me
  • 19.01.2021. u 20:22

Fudbaleri Sutjeske doživjeli su juče poraz od FK Adria 1:2, u prvoj prijateljskoj utakmici u sklopu zimskih priprema. Za Adriu, tim koji je sastavljen od japanskih internacionalaca i takmiči se u trećem rangu crnogorskog fudbala, strijelci su bili Ju i Juja, dok je za Sutjesku gol postigao Marušić.

Vicešampion je imao terensku inicijativu u prvom poluvremenu, nekoliko puta zaprijetio preko Augusta. Ćetkovića i Osmajića, ali na kraju prvih 45 minuta ostalo je 0:0. Trener Miljan Radović je na startu drugog poluvremena uveo 11 novih igrača. “Plavi” su prvi zaprijetili i u nastavku, ali je Marušić loše šutirao. Promašaje Sutjeske je kaznila Adria u 54. minutu preko Jua, koji je sa gotovo pola terena matirao Ličinu lob udarcem. Adria je samo četiri minuta kasnije udvostručila prednost preko Juja. Marušić je nakon izborenog penala u 69. minutu, preuzeo odgovornost, šutirao sa bijele tačke i smanjio zaostatak svog tima. Do kraja susreta nije bilo većih prilika za gol, pa je Adria ostvarila pobjedu od 1:2.