Kadeti “melju” sve pred sobom

smanjena_kadeti
privatna arhiva
  • 21.09.2015. u 15:07

Kadeti Sutjeske nastavljaju sa odličnim igrama u prvenstvu Crne Gore. U osmom kolu, koje je bilo na programu za vikend, savladali su ekipu Lovćena rezultatom 2:1.

Golove za Sutjesku su postigli Anto Babić u 47. i Milutin Osmajić u 71. minutu, dok je počasni gol za goste postigao Jovan Jablan u 61. minutu. Ovo je za nikšićke kadete ukupno sedma pobjeda, uz jedan remi, i gol razliku 21 postignuti i 2 primljena gola. Svakako impresivan učinak za ove momke u dosadašnjem dijelu prvenstva, koji zauzimaju prvo mjesto na tabeli sa 22 boda, ispred drugoplasiranog Jedinstva i trećeplasirane Zete. Priliku da nastave impresivan niz, igrači trenera Dragana Mijanovića imaće u narednom kolu gdje gostuju ekipi Grblja u Radanovićima.