Kadeti i omladinci i u ovom kolu po planu

kadeti
  • 09.05.2016. u 16:59

Kadeti Sutjeske nastavili su sa pobjedama u prvenstvu Crne Gore. Oni su u ovom kolu savladali ekipu Dečića na svom terenu rezutatom 4:0.

Dva gola za “plave“ je postigao Aleksandar Vlahović u 67. i 71. minutu, a po jednom u listu strijelaca su se upisali Vladan Bubanja u 63. i Ivan Toljić u 78. minutu. Mijanovićeva ekipa ima 81 osvojen bod, tri više od drugoplasirane Budućnosti, uz impresivnu gol razliku, 110 datih i 10 primljenih golova. U narednom kolu kadeti gostuju ekipi Brskova.

Omladinci su takođe bili uspješni u ovom kolu. Oni su u Pljevljima minimalnim rezultatom savladali domaći Rudar. Gol odluke za novi trijumf “plavih“ postigao je Nikola Cimbaljević u 61. minutu, poslije kojeg zauzimajučetvrtu poziciju na tabeli sa 55 osvojenih bodova. U narednom kolu omladinci Sutjeske kraj Bistrice dočekuju vršnjake iz Tuzi, ekipu Dečića.