Kadeti po planu protiv vršnjaka Mladosti, omladinci deklasirani

smanjena_kadeti
onogost.me
  • 11.04.2016. u 14:01

Kadeti i omladinci Sutjeske za vikend su igrali protiv vršnjaka Mladosti iz Podgorice u gostima, na terenima Trening kampa na Starom aerodromu. Kadeti su ostvarili pobjedu od 3:1 iako je domaćin poveo već u 11. minutu.

Izjednačio je Radovan Bećirović već u 13. minutu, da bi golovima Milutina Osmajića u 61. i Vladana Bubanje u 68. minutu Mijanovićeva ekipa došla do nove pobjede koja je zadržala ekipu Sutjeske na prvom mjestu.

Omladinci su sa druge strane doživljeli ubjedljiv poraz protiv lidera omladinske lige, a rezultat je na kraju utakmice bio 6:0.

Golove za Mladost su postigli Admir Musić, Nebojša Šćekić, Zoran Petrović, Marko Miličković, Balša Boričić i Nikola Pejović. Narednog vikenda omladinci i kadeti dočekuju vršnjake iz Petrovca na stadionu kraj .