Kovačević potpisao za Javor

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 31.07.2017. u 08:09
U redove Javor Matisa stigao je novi igrač.
Reč je o dvadesetdevetogodišnjem Stevanu Kovačeviću iz Kragujevca, levonogom veznom igraču koji je u Ivanjicu stigao iz Sutjeske iz Nikšića gde je odigrao tri sezone.
Prethodnu karijeru gradio je u Portugalu u nekoliko klubova, Aruca, Naval, Covilha a u Srbiji je igrao za Radnički iz Obrenovca, Smederevo, Inđiju.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Fudbal, Sport
- u
Ekipa FK Onogošt, sastavljena od dječaka rođenih 2014. godine, trijumfovala je na trećem međunarodnom turniru u organizaciji malteškog kluba FK San Gwan, održanom od 1. do 4. maja, uz učešće timova iz Italije, Mađarske, Škotske i Malte.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Golom Aleksandra Desančića u 60. minutu, Sutjeska je upisala pobjedu protiv kotorskog Bokelja i tri važna boda u borbi za treće mjesto ligaškog karavana.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Sutjeska nastavlja domaći šampionat mečom protiv Bokelja na svom stadionu.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

06.05.
21:50
Djelovi opštine sjutra bez struje
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari