Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Kreće evropska priča: Sutjeska gostuje Levskom

milos_prodanovic
Miloš Prodanović
  • Autor onogost.me
  • 29.06.2017. u 06:24

Sutjeska će danas u Sofiji protiv Levskog odigrati prvu utakmicu 1. kola kvalifikaciju za Ligu Evrope.

Meč na stadionu ”Vivacom arena” počeće u 19h.

Nikšićani su juče doputovali u glavni grad Bugarske, sinoć odradili trening na terenu gdje će večeras pokušati da nadigraju protivnika.

Sutjeska nije najbolje uigrana jer se nedavno pojačala, a i iskustvo na međunarodnoj sceni je prednost Bugara.

Novinari iz Sofije ovih dana pišu da Levski nije Real, te da „plavo-bijeli“ nema potrebe da toliko strijepe. 

„Kao i svaka evropska ekipa, i Levski nam je nepoznanica. Trudili smo se da ih opoznamo što je više moguće i jasno je da ćemo nastojati povoljan rezultat da izvučemo, kako bi uvećali šanse u revanšu. Oslabljeni smo, ne igraju Giljen, Ivanović, Božović, a i Denković je pod znakom pitanja. Ostali igrači su zdravi i dobra je atmosfera u ekipi“, prokomentarisao je kratko Rakojević.

Danas će svoje prve mečeve odigrati i ostali predstavnici Crne Gore u najmasovnijem evropskom takmičenju.

Mladost dočekuje jermenski Gandsazar, a meč je na programu od 20.30h.

Petnaest minuta kasnije na teren će istrčati fudbaleri Zete, koji gostuju sarajevskom Željezničaru.

 

 

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Ekipa FK Onogošt, sastavljena od dječaka rođenih 2014. godine, trijumfovala je na trećem međunarodnom turniru u organizaciji malteškog kluba FK San Gwan, održanom od 1. do 4. maja, uz učešće timova iz Italije, Mađarske, Škotske i Malte.
Sutjeska nastavlja domaći šampionat mečom protiv Bokelja na svom stadionu.