Autor: Branko Čupić
08:45
2.9.2019.

Minimalac omladinaca, kadeti slavili nakon goleade

U utakmici 4. kola omladinci Sutjeske slavili su sa minimalnih 0:1 na gostovanju vršnjacima iz OFK Titograd.

Jedini gol na meču postignut je sa bijele tačke u 67. minutu, a strijelac je bio Marko Bojović.

Omladinci Sutjeske nakon četiri kola imaju sedam osvojenih bodova i nalaze se na šestoj poziciji, a naredni meč igraju u Nikšiću 14. septembra, a u goste im dolazi ekipa Podgorice.

Kadeti Sutjeske su u pravoj goleadi slavili u gostima protiv Lovćena, a rezultat je nakon 90 minuta bio 3:6.

Golove za nikšićku ekipu postigli su Lazar Žižić u 48, Danijel Nikolić u 56, Nikola Đurković u 75, Miloš Roćenović u 88. minutu, dok je Jovan Milić pogađao dva puta, u 76. i 81. minutu. Golove za domaći tim postigli su kapiten Risto Vujović u 7. minutu, Filip Tmušić u 89. i Vuko Vicković u 2. minutu sudijske nadoknade.

Nakon pet kola kadeti Sutjeske imaju 12 bodova i zauzimaju šestu poziciju, a meč narednog kola igraju sledećeg vikenda protiv Podgorice na svom terenu.

loading...

• 08:01
    17.11.2019.

Nije još prošlo ni godinu dana od kada se ugasio fudbalski klub sa kojim su se Nikšićani ponosili više od pola vijeka, a već sada drugi klub iz našeg grada, u kom rade bivši Čelikovci, obećava da može “zakoračiti” u drugoligaško društvo gdje su se “metalurzi“ takmičili prije „konačne predaje“.

• 07:40
    11.11.2019.

Sutjeska je juče na svom stadionu došla do veoma važne pobjede nakon koje je izbila na čelo tabele. “Plavi” su savladali ekipu Koma sa 2:0 u utakmici 15. kola Telekom Prve lige i sada imaju isti broj bodova kao i Iskra, odnosno dva više od Budućnosti koja ima utakmicu manje.

• 15:02
    10.11.2019.

Fudbaleri Sutjeske savladali su danas ekipu Koma rezultatom 2:0 u utakmici 15. kola Prve Telekom lige.