Nova ubjedljiva pobjeda omladinaca

sutjeska_-_buducnost_01
  • 29.10.2015. u 18:14

Ono što ne uspije prvotimcima Sutjeske, to redovno nadoknade omladinci. Fudbaleri Sutjeske su u revanš utakmici kupa izgubili od Rudara na svom terenu sa 3:0, da bi omladinska selekcija plavih juče pobijedila vršnjake iz Pljevalja rezultatom 4:0.

Bojan Vukićević je golovima u 18. i 19. minutu stavio gostima do znanja koji tim će voditi glavnu riječ na terenu. Potom se i Matija Stanjević upisuje u listu strelaca u 68. minutu i postiže treći gol na ovom meče za domaće, da bi igru domaćih krunisao Nikola Cimbaljević golom u 90. minutu iz slobodnog udarca. Poslije nove pobjede omladinci  Sutjeske  dijele četvrtu i petu poziciju sa ekipom Budućnosti sa 25 osvojenih bodova. Naredni meč Radulovićevi  izabranici igraju 31. oktobra u Tuzima protiv ekipe Dečića.

Vaša email adresa neće biti objavljivana.