Osmajić pogodio, ali Benfika jača od Vizele

osmajic-crna-gora-1000x600
FSCG/arhiva
  • 03.09.2022. u 08:55
Crnogorski reprezentativac Milutin Osmajić postigao je prvi gol u dresu Vizele i to na najvećoj sceni, u meču sa Benfikom na kultnom "La Lušu".

Osmajić je u 20. minutu nakon pasa Kika Bondosa iskosa sa lijeve strane pogodio bliži ugao.

Vizela je vodila na poluvremenu protiv Benfike 1:0. Naš internacionalac zamijenjen je u 67. minutu, a utisak je da je pružio odličnu partiju na čuvenom portugalskom stadionu.

Njegov tim poražen je 2:1, a pobjednički gol domaćini su postigli u nadoknadi vremena.

Osmajić je prošlog mjeseca prešao u Vizelu na pozajmicu iz Kadisa.