Pao i Bokelj kraj Bistrice

dsc_0047
onogost.me
  • 20.08.2016. u 17:35

Fudbaleri  Sutjeske savladali su danas na svom terenu ekipu Bokelja rezultatom 2:0 i poslije tri odigrana kola imaju šest osvojenih bodova.

Ovim trijumfom ekipa Nebojše Jovovića je upisala i drugi pobjedu kao domaćin, pa je jasno da će malo koja ekipa iz prve crnogorske fudbalske lige uspjeti da se naigra fudbala kraj Bistrice.

U prvom poluvremenu mreže su mirovale, dok su u drugom dijelu donijeli pobjedu domaćinu svojim prvijencima u ovoj sezoni kapiten Jovan Nikolič u 60. i Bojan Božović u 69. minutu.

U narednom kolu nikšićki prvoligaš gostuje ekipi Zete u Golubovcima.