“Plavi” jure trijumf u Golubovcima

Fk Sutjeska
- Autor onogost.me
- 30.04.2021. u 13:29
Fudbalere Sutjeske danas od 18 sati, u okviru 32. kola domaćeg šampionata, očekuje gostovanje ekipi Zete.
S obzirom na lošije rezultate i bez postignutog gola u prethodne tri utakmice, “plavi” žele da poprave utisak, ostvare trijumf u Golubovcima i vrate se na pravi put koji vodi ka Evropi.
U prethodna tri međusobna ovosezonska duela Sutjeska je ostvarila dvije pobjede, dok su Golubovčani trijumfovali u jednom susretu.
Nikšićki tim nalazi se na trećoj poziciji na tabeli sa 48 bodova, dok je Zeta trenutno šesta sa 39 poena.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Fudbal
- u
Meč bez golova u Bijelom Polju i remi dovoljan da Sutjeska i nakon ovog kola zadrži lidersku poziciju, nakon što je Dečić neočekivano poražen na svom terenu od "fenjeraša" Bokelja.
- 4
- Fudbal, Sport
- u
Na Gradskom stadionu u Bijelom Polju, fudbaleri Sutjeske traže nove bodove za ostanak na čelu tabele posle devetog kola Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Opšta ocjena ljubitelja fudbala u Bosni i Hercegovini je, da je Nikšićanin Mišo Dubljanić, čuvar mreže prijedorskog Rudara, trenutno najbolji golman Premijer lige.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari