Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

“Plavi” u Beranama protiv Jezera

  • Autor onogost.me
  • 16.04.2022. u 03:59

Utakmicom 30. kola domaćeg fudbalskog prvenstva protiv Jezera u gostima, fudbaleri Sutjeske nastavljaju pohod ka tituli prvaka Crne Gore. 

Nikšićani suvereno drže prvu poziciju na tabeli sa 65 osvojenih bodova, 11 više u odnosu na prvog pratioca.

Jezero je sakupilo 38 bodova. Meč u Beranama biće četvrti međusobni duel dvije ekipe u sezoni, a Nikšićani su slavili u prethodna tri. 

Duel između Jezera i Sutjeske počeće u 15.30h. 

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Opština Nikšić će, kao osnivač i jedini vlasnik FK Sutjeska, u narednim danima promjeniti kompletnu upravljačku strukturu kluba. Izabraćemo novu Skupštinu, koja će izabrati novi Upravni odbor, saopšteno je na FB stranici FK Sutjeska, ekspresno brzo nakon još jednog poraza i to ubjedljivog 1:4, od ulcinjskog Otranta večeras u Nikšiću.
Pravljena da se prošeta crnogorskim šampionatom i odbrani titulu, ekipa Sutjske na startu prvenstva prolazi kroz jedan od najmračnijih perioda u istoriji kluba. Ekipa Otranta, Milije Savovića, bivšeg stratega Nikšićana, prošetala se večeras gradskim stadionom u Nikšiću.
-->