Poraz Sutjeske u Tuzima

sut_najava
  • 07.11.2015. u 15:17

Nikšićani u dosadašnjem dijelu sezone igraju sa mnogo oscilacija. Pokazao je to i meč u Tuzima gdje je Dečić ostvario i drugu pobjedu nad Sutjeskom u ovoj sezoni.

U prvom poluvremenu Sutjeska je imala inicijativu, i znatno više prilika od domaće ekipe za postizanje pogodka. Ređale su se prilike, od koji su 4-5 šansi bile stopostotne, ali je golman domaćih Perović odličnim intervencijama uspio spasiti svoju mrežu.

U drugom dijelu je viđena skroz druga slika na terenu, kada Dečić preuzima inicijativu, koju je krunisao Dalibor Đukić golom u 79. minutu za 1:0. To je bio i konačan rezultat, koji možda i nije najpravedniji  ishod poslije svega viđenog u 90 minuta igre. Slijedi dvonedeljna pauza u prvenstvu Crne Gore koje se nastavlja 21. novembra, kada nikšićki prvoligaš dočekuje ekipu Grblja.