Rakojević optimista pred revanš protiv Budućnosti u Kupu CG

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 03.11.2017. u 14:09
Trener fudbalera Sutjeske Nikola Rakojević smatra da njegova ekipa nije izgubila sve šanse da se domogne polufinala Kupa Crne Gore.
Sutjeska je na stadionu pod Goricom poražena od Budućnosti 2:0, što je prvi neuspjeh Nikšićana ove sezona računajaći domaća takmičenja.
“Budućnost je dobila bitku, ali ne i rat. Kup još uvijek nismo izgubili. Ako je Budućnost mogla nas da pobijedi na svom terenu sa 2:0, ne vidim zašto mi ne bi mogli da uzvratiti istom mjerom na svom terenu”, rekao je Nikola Rakojević za Sport klub.
Revanš meč Sutjeske i Budućnosti se igra u Nikšiću 22. novembra.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Fudbal, Sport
- u
Važna tri boda nosi Sutjeska iz Bijelog Polja. Još dosta je do kraja šampionata, ali nakon sigurne pobjede protiv, za Nikšićane često neugodnog Jedinstva, titlua je još tri koraka bliže.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Nakon reprezentativne pauze pravi izazov za fudbalere Sutjeske. Možda je bjelopoljsko Jedinstvo "fenjeraš", ali igra na svom terenu, bori se za opstanak i mnogo puta do sada pokzalao se da u domaćem fudbalskom šampionatu takvi mečevi budu i najteži.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Upravni odbor fudbalskog kluba Čelik oglasio se saopštenjem za javnost nakon kazni, koje je tom klubu izrekla Disciplinska komisija Udruženja klubova FSCG.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
05.04.
17:14
Savić odabrao tim za kvalifikacije Svjetskog kupa
05.04.
15:33
Karte za utakmicu Sutjeska-TFT u prodaji od utorka
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











