Autor: onogost.me
21:30
8.8.2020.

Sutjeska bolja i od Koma

U generalnoj probi pred start nove sezone fudbaleri Sutjeske su danas kraj Bistrice savladali Kom rezultatom 1:0.

Prvi dio igre nije bio mnogo interesantan, a mreže su ostale netaknute, pa je meč riješen u nastavku.

"Plavi" su u drugom poluvremenu stvorili nekoliko izglednih prilika, a jedinu je iskoristio mladi Marko Bojović, koji je bogodio u 60. minutu, nakon asistencije Grivića.

Vicešampion države je tako u pripremnim mečevima ostvario maksimalan učinak, a prethodno je savladao Podgoricu, Bokelj i Adriju.

Nova sezona u Telekom Prvoj ligi počinje 15. avgusta kada će Sutjeska ugostiti Petrovac, a protivnika u 1. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, ekipa Dragana Radojićića saznaće u ponedeljak.

• 07:56
    21.9.2020.

Jedna ozbiljna šansa za 90 minuta igre ili 90 minuta ničega, kratak je opis blijedog Sutjeskinog izdanja u sinoćnjem susretu protiv Zete iz Golubovaca. I to na svom terenu.

• 20:23
    20.9.2020.

Fudbaleri Zete pobijedili su danas u Nikšiću ekipu Sutjeske 2:0, u premijernoj utakmici petog kola Telekom Prve crnogorske lige.

• 08:03
    20.9.2020.

Fudbaleri Sutjeske danas će u duelu protiv Zete imati priliku da osvoje treću vezanu pobjedu u meču petog kola Telekom Prve crnogorse fudbalske lige.

• 16:44
    18.9.2020.

Uzbudljiva je bila i prva utakmica Sutjeske kraj Bistrice, Petrovac je ubjedljivo vodio, pa Nikšićani preokrenuli… (na kraju je bilo 3:3), ali preksinoćnji meč sa Iskrom tek je donio dramu.