Sutjeska igrala bez golova sa “fenjerašem”

plavi
FK Sutjeska
  • 31.03.2018. u 15:23

Susret 26. kola Prve fudbalske lige između Dečića i Sutjeske završen je bez pobjednika, a rezultat je nakon 90 minuta igre bio 0:0.

U utakmici koja nije zadovoljila igrom, a ni rezultatom, napadači nikšićkog prvoligaša i pored bolje igre nijesu uspjeli da nađu put do gola protivnika, pa je lider šampionata upisao ukupno peti remi u sezoni.

Sa druge strane, tim Viktora Trenevskog, koji zauzima začelje tabele, uspio je da na svom terenu ostane neporažen i tako dođe do veoma važnog boda u borbi za opstanak.

Prvih 45 minuta utakmice na Tuškom polju proteklo je bez većih uzbuđenja, a najbolju priliku su imali gostujući igrači. Miloš Bakrač se u 13. minutu, nakon jednog centaršuta, našao na prvoj stativi, ali je igrač Sutjeske bio neprecizan.

U sličnom ritmu protekla je igra i u drugom poluvremenu, pa su mreže i u tom dijelu igre ostale netakmute, a rivali su se na kraju morali zadovoljiti podjelom bodova.

Nakon ovog kola tim Nikole Rakojevića ostaje na liderskoj poziciji, sa 59 osvojenih bodova i utakmicom manje, a u narednom kolu, koje se igra 4. aprila, Sutjeska na svom stadionu dočekuje najbližeg pratioca, tim Budućnosti.

Meč između Grblja i Zete je odložen zbog jakog vjetra, dok je susret Rudar – Iskra završen rezultatom 0:2.

Od 17h počeo je duel Budućnost – Kom Eurozox, dok je za 18.30h zakazan susret između Petrovca i Mladosti.