Sutjeska napunila mrežu Iskre

sutjeska_1
  • 28.11.2015. u 14:48

Fudbaleri Sutjeske su i u drugom meču u ovoj sezoni protiv Iskre osvojili bodove, sa još ubjedljivijim rezultatom. Danilovgradski prvoligaš je ovoga puta kapitulirao na svom terenu, a golman domaćih je morao četiri puta da vadi loptu iz mreže.

Prvi dio igre obillježila je sigurna igra Sutjeske, gdje je viđen veliki broj šansi ispred gola gostiju, od kojih su dvije iskorišćene.

Prvo je Stefan Stefanović u 27.minutu iz slobodnog udarca načeo domaću ekipu, da bi Dejan Zarubica poslije nekoliko izglednih šansi, iskoristio onu u 36. minutu igre, i postigao drugi gol za svoj tim, što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

U drugih 45 minuta nastavljena je inicijativa Nikšićana, koja je rezultirala tek u finišu utakmice. Prvo je danas raspoloženi Zarubica povisio na 3:0 u 84. minutu, da bi Miloš Vučić minut kasnije postigao gol za konačnih 4:0.

Nova pobjeda Nedovićeve ekipe uliva nadu da za Sutjesku dolaze bolji dani, i da je ovo tek početak uspješne serije.

Današnji trijumf je svakako dobra uvertira za naredno kolo, kada Sutjeska na svom terenu dočekuje aktuelnog prvaka, ekipu Rudara.