Goleada Nikšićana, Sutjeska šampionski u Petrovcu

• 10.09.2022. u 20:52
Uvijek se Sutjeska mučila u Petrovcu, pa se i danas očekivao težak meč u duelu sa ekipom koja ove sezone ima izuzetan napadački potencijal. Međutim, desilo se potpuno suprotno.

Sutjeska je bila ta koja je rešetala mrežu u današnjem derbiju.

Pitanje pobjednika izabranici Nenada Brnovića riješili su već do poluvremena kada su vodili 3:0 golovima Grivića, Vučića iz penala i Erakovića.

U nastavku su „plavi“ pogodili još jednom za konačnih 0:4.  Strijelac je bio Striković na asistenciju danas sjajnog Erakovića koji je asistirao i kod prvog gola.

Uoči preostalih mečeva 8. kola Prve CFL koji se igraju sjutra, Nikšićani su izbili na vrh tabele sa 14 osvojenih bodova.