Đorđe Otašević izabrao koledž Oberling za nastavak svog košarkaškog razvoja

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 06.06.2019. u 10:30
Mladi crnogorski košarkaš Đorđe Otašević izabrao je koledž Oberling za nastavak svog akademskog i košarkaškog razvoja.
206cm visoki krilni igrač je prošle sezone nosio dres prep škole ”West Reserve Academy” iz Ohaja, gdje na 28 odigranih mečeva bilježio 17 poena i 10 skokova u prosjeku.
Bivši osvajač juniorske lige Crne Gore kao član Sutjeske, koji za mjesec dana puni 20 godina, štafetu u WRA prepušta svom mlađem kolegi i zemljaku Dimitriju Radusinoviću, i seli se u Oberling, čija se košarkaška ekipa nadmeće u trećoj diviziji NCAA lige.
izvor: Fos Media
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Košarka, Sport
- u
Košarkaški klub Sutjeska Elektroprivreda je počeo sa sklapanjem rostera za narednu sezonu, u kojoj Nikšićane, osim domaćeg prvenstva i Kupa, očekuje ponovo nastup i u ABA2 ligi.
- 0
- Košarka, Reprezentacija, Sport
- u
Mlada ženska reprezentacija plasirala se u A diviziju, pošto je u utakmici za bronzu na B prvenstvu Evrope u bugarskom Samokovu pobijedila Slovačku 70:55. Tako je generacija igračica koju vodi selektor Petar Stojanović, nakon juniorske isti uspjeh ponovila i u konkurenciji do 20 godina.
- 0
- Košarka, Reprezentacija, Sport
- u
Košarkaši Crne Gore savladali su večeras u Baru reprezentaciju Rumunije u još jednom neizvjesnom meču u sklopu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo. Slavili su izabranici Zvezdana Mitorvića u očajnoj šuterskoj večeri rezultatom 65:64.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











