KK Sutjeska ubjedljiva protiv Pljevalja

kk_sutjeska_2
KK Sutjeska media
  • 17.04.2021. u 19:37

Košarkaši Sutjeske savladali su KK Pljevlja u danas odigranom duelu crnogorskog šampionata rezultatom 101:48.

Meč je riješen već nakon prve četvrtine koju su Nikšićani riješili u svoju korist sa 19 poena viška. Prednost je do kraja utakmice samo rasla, pa su šansu dobili i igrači koji su imali nešto manju minutažu u ranijim duelima. Najefikasniji igrač susreta bio je Zdravko Bošković sa 23 ubačena poena, dok su po 17 dodali Radosav Spasojević i Đorđe Milošević. U pljevaljskoj ekipi bolji od ostalih je bio Ndukasi David Vilijam sa 23 postignuta poena. Sutjeska je nakon 16 odigranih mečeva peta na tabeli sa skorom od 12 trijumfa i četiri poraza.