Nikšićanke poklekle u finišu

25498026_1863498950602634_2824743297563440913_n
Niksic 1995
  • 24.12.2017. u 07:09

Košarkašice Lovćena salvadale su ekipu  Nikšić 1995 u Sportskom centru „Nikšić“, rezultatom  74:79 u meču 6. kola Prve lige za košarkašice.

Fantastičan je bio duo Amerikanki u domaćem timu, ali je na drugoj strani Dragana Živković sa 26 poena napravila najveći problem domaćinu i onemogućila timu Mirka Baletića da napravi senzaciju.

Prvi period pripao je domaćem timu, da bi gošće prešle u vođstvo nakon 20 minuta 35:39. Rezultatska klackalica bila je do samog kraja i u poslednjem minutu bolje se snalazi tim Zorana Kašćelana i stiže do nove pobjede.