Sutjeska ubjedljivo do drugog trijumfa u ERSTE ligi

73244681_504001600452264_6014627434874273792_n
KK Sutjeska
  • 19.10.2019. u 19:46

Košarkaši Sutjeske savladali su u utakmici 2. kola ERSTE lige ekipu All starsa sa ubjedljivih 73:56.

Tim Zorana Glomazića dobro je otvorio meč i veoma dobrom igrom u odbrani nakon deset minuta igre imao šest poena prednosti (14:8).

U nastavku su Nikšićani čuvali prednost pa se na poluvrijeme otišlo sa rezultatom 32:24.

U trećoj i četvrtoj četvrtini domaći košarkaši su samo potvrdili da su u ovom trenutku mnogo kvalitetniji sastav od ekipe iz Spuža i ovjerili drugu pobjedu u domaćem takmičenju.

Najefikasniji u pobjedničkoj ekipi bio je Pavlićević sa 13 poena, a pratili su ga Čvorović sa 11 i Vulević i Vujović koji su upisali po deset poena.