Teodo prekinuo seriju Sutjeske

teodo
SCREENSHOT
  • 03.12.2017. u 07:10

Prvi poraz u sezoni košarkaši Sutjeske pretrpjeli su na gostovanju u Tivtu, od ekipe Teoda, koja je slavila rezultatom 73:68.

Od samog starta su domaći igrači bili veoma ofanzivni što im je u jednom momentu donijelo prednost od 13 poena razlike (31:18).

Nakon toga nikšićka ekipa dodaje gas i uspijeva da se rezultatski vrati u igru, pa je na poluvremenu bilo četiri poena prednosti za ekipu Zorana Glomazića. U nastavku ekipa Teoda ponovo uspijeva da se odlijepi na devet poena i pored požrtvovane igre u odbrani Todorovićevih izabranika,  a igrači Sutjeske do kraja nisu uspijevali da priđu protivniku na manje od pet poena pa je poraz za Nikšićane bio neizbježan.

Najbolji u pobjedničkoj ekipi bio je Miloš Popović sa 19 poena, dok se u ekipi Sutjeske istakao Brendon Džonson, koji je sa 20 upisanih poena bio najefikasniji igrač utakmice.