Tijesna pobjeda kadeta Sutjeske u Bijelom Polju

kosarka_lopta
Ilustracija
  • 24.01.2018. u 15:07

Kadeti Sutjeske pobijedili su danas ekipu Centra iz Bijelog Polja rezultatom 74:75 u okviru 1.kola Superlige.

U veoma neizvjesnom i uzbudljivom duelu domaći tim je bio konkretniji rival tokom većeg dijela prvog poluvremena, ali se na odmor ipak otišlo sa neriješenim ishodom.

U trećoj četvrtini mnogo bolja igra ekipe koju vodi Zoran Marojević koja pravi zalihu od sedam poena. Bjelopoljci uspijevaju da se povrate u posljednjem dijelu igre ali su se u samoj završnici bolje snašli košarkaši Sutjeske koji su meč riješili u svoju korist.

Najefikasniji u pobjedničkoj ekipi je bio Vujović sa 23 poena, a pratili su ga Višnjić sa 18, Varajić sa 16 i Vuković sa 10 poena. U ekipi Centra istakao se Kljajević sa 25 postignutih poena, Drndar je zabilježio 15, Ćetković 13 i Karišik 11 poena.