Ubjedljiv poraz Sutjeske

img_5867
ABA liga
  • 30.10.2015. u 22:17

Košarkaši  Sutjeske ostvarili su četvrti poraz zaredom, večeras u Sremskoj Mitrovici od ekipe Mega Leksa rezultatom 101:72 (15:12, 32:23, 23:19, 31:18).

Dubljevićevi momci su parirali domaćoj ekipi igrački i rezultatski samo u prvoj četvrtini, da bi se već u drugoj dionici osjetila razlika u kvalitetu kada je napravljena i veća rezultatska razlika. Iskusni i uigrani tim Dejana Milojevića je i tokom treće i četvrte četvrtine dominirao na parketu da bi na kraju došao do ubjedljive pobjede od 29 koševa razlike.

Najbolji u redovima domaćih bili su Aleksandar Aranitović i Ognjen Jaramaz, dok je kod Sutjeske najzapaženiji bio Vraneš . Priliku za popravni Sutjeska će imati narednog vikenda, kada na svom parketu dočekuje zagrebačku Cibonu.