Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Žižić ponovo pokidao ligamente koljena

zizic_0
KK FMP
  • Autor onogost.me
  • 03.05.2019. u 07:37

Crnogorski košarkaš Nikola Žižić ponovo je pokidao ukrštene ligamente koljena i sljedeće sedmice će morati da se podvrgne novom hirurškom zahvatu, zbog čega ga očekuje duga pauza.

25-godišnji Nikšićanin je u finišu sezone 2016/17, 24. maja 2017. godine, pretrpio tešku povredu koljena kao igrač FMP-a. Poslije 19 mjeseci prinudne pauze usljed rehabilitacije, a potom i ugovornog spora sa svojim bivšim klubom, Nikola se sredinom decembra prošle godine vratio na parket u dresu Dinamika, ABA 2 ligaša iz Beograda.

Krilni košarkaš je za Beograđane odigrao dvije utakmice u drugom rangu regionalne košarke, a na trećoj protiv Vršca je nagnječio meniskus, što ga je od terena odvojilo skoro dva mjeseca. Novi povratak i nova povreda, ovog puta, nažalost, mnogo teža. Magnetna rezonanca je potvrdila najcrnje prognoze: ligamenti koljena su ponovo pokidani i Nikola će još jednom morati ”pod nož”.

”Tako je kako je, idemo dalje”, kratko je Žižić.

 

izvor: Fos Media

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Vanredna izborna sjednica Skupštine Košarkaškog saveza Crne Gore na kojoj će se birati novi predsjednik zakazana je za ponedjeljak, a jedini kandidat za prvog čovjeka Saveza je Dragan Kadić.
U Hotelu Onogošt danas su se okupili omladinski reprezentativci Crne Gore u košarci započevši pripreme za veliki izazov – B Evropsko prvenstvo u svojoj konkurenciji koje se igra u Jermeniji od 11. do 20. jula.