Milutin Osmajić obilježio vikend

FSCG
  • 17.01.2023. u 11:40
Fudbaler portugalske Vizele Milutin Osmajić je obilježio prethodni vikend kada je riječ o učinku crnogorskih internacionalaca.

Nikšićanin je protiv Maritima u 16. kolu Primeire ekspresno postigao dva pogotka i bio najzaslužniji za šesti trijumf Vizele ove sezone. Mrežu rivala tresao je u trećem i petom minutu, a zamijenjen je u 69. u trenutku kada je Vizela imala igrača više i kada je meč bio riješen. Sofascore ga je ocijenio sa 8,1, pišu Vijesti.

Portugalska ekipa se nakon poraza u prethodnom kolu vratila na pobjednički kolosijek i zabilježila treći trijumf na posljednja četiri meča. Ekipa je na sigurnom, osmom, mjestu sa 21 bodom.

Nakon Osmajića, slijedi Adam Marušić (7,4). Crnogorski reprezentativac je u pobjedi Lacija u gostima nad Sasuolom (2:0) odigrao dobrih 90 minuta i zajedno se sa saigračima iskupio za kiks u prethodnom kolu kada je Empoli u završnici meča na “Olimpiku” stigao do boda.

Treći najbolje ocijenjeni crnogorski internacionalac je golman Milan Mijatović (7,1).

Dobar vikend je i iza Nikole Šipčića (7). Na petoj poziciji je fudbaler turskog Giresunspora Vukan Savićević (6,7).

Izvor: vijesti.me