Mršav bod “plavih” u borbi za titulu

FSCG
  • 16.10.2022. u 16:03
Fudbaleri Sutjeske remizirali su sa Mornarom 1:1 u utakmici 12. kola domaćeg šampionata.

U prilično monotonom meču Nikšićani su napadali tokom većeg dijela susreta. Nije bilo previše šansi ni na jednoj strani terena. Sutjeska je imala zrelu šansu na startu meča, kada se tresla prečka protivničkog gola.

"Plavi" su poveli u 59. minutu. Strijelac je bio Konrad iz penala. Činilo se da će Sutjeska završiti utakmicu u svoju korist kada je isključen golman Mornara u 71. minutu. Ipak, Barani su preko Ljutice stigli do poravnanja u 82. minutu i osvojili veliki bod u borbi za opstanak.

Sutjeska je bila apsolutni favorit prije početka meča, s obzirom na činjenicu da je bila druga na tabeli, dok je Mornar pretposlednji.

Nikšićani su u 12 mečeva sakupili 21 bod, dok je barski tim pretposlednji na tabeli sa deset bodova.