Nada Ćorović ostaje u Slatini do 2027. godine

CSM Slatina-Facebook
- Autor onogost.me
- 23.02.2026. u 07:38
Rumunski rukometni klub CSM Slatina objavio je da će crnogorska rukometašica Nada Ćorović i u narednom periodu nositi dres ovog kluba, nakon što je produžila ugovor do 2027. godine.
Nikšićanka je u Slatinu stigla 2024. i vrlo brzo istakla da je rumunski klub postao njen “dom“.
„Srećna sam što igram za klub kao što je Slatina. Dopada mi se vizija kluba i način na koji ekipa raste, kao i mogućnost da se razvijam kao igračica. Slatina je moj drugi dom i biće veoma uzbudljivo nastaviti ovdje“, poručila je ona.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Reprezentacija, Sport
- u
"Lavice" će biti u drugom šeširu na žrijebu za EHF Euro 2026 koji će biti obavljen u četvrtak u Katovicama.
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Fudbaleri Sutjeska savladali su juče Budućnost rezultatom 2:0 u najvećem crnogorskom derbiju i tako napravili važan korak u borbi za titulu.
- 0
- Reprezentacija, Sport
- u
Futsal reprezentacija Crne Gore remizirala je juče sa Kosovom (3:3) u posljednjem kolu grupe D preliminarne runde kvalifikacija za FIFA Svjetsko prvenstvo.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











