Odbojkaši Sutjeske upisali prvu pobjedu

slika_5
Odbojka.me
  • 15.11.2015. u 21:15

Odbojkaši Sutjeske su večeras u Baru upisali prvu pobjedu u okviru trećeg kola Prve lige za odbojkaše. Nikšićani su bili bolji od ekipe Bar Volley rezultatom 2:3. Po setovima 13:25, 27:29, 25:21, 25:22, 11:15.

U borbenoj i uzbudljivoj utakmici, bolja je bila ekipa Sutjeske i zasluženo pobijedila. Nakon osvajanja prva dva seta, došlo je do opuštanja u igri Sutjeske što je ekipa iz Bara uspjela da iskoristi i osvoji naredna dva seta. Međutim, domaći nisu imali dovoljno snage za potpuni preokret pa je Sutjeska lako dobila peti set a ujedno i meč.

Drugi kvalifikacioni turnir juniorskog prvenstva u konkurenciji odbojkašica odigraće se u subotu, 20. aprila, u organizaciji Odbojkaškog saveza Crne Gore i Ministarstva sporta i mladih.
Pješčani teren na Krupcu tekućeg vikenda će biti mjesto "Beach volley turnira" odbojke na plaži.