Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Odbojkašice Nikšića plasirale se u četvrtfinale Kupa

odbojkasice_0
Privatna arhiva
  • Autor onogost.me
  • 12.12.2015. u 21:02

Odbojkašice Nikšića plasirale su se danas u četvrtfinale kupa Crne Gore pobjedivši u Sportskom centru "Nikšić" ekipu Gorštaka 3:0. Po setovima 25:16, 25:18, 25:14.

U meču osmine finala Kupa Crne Gore za žene nije bilo rezultatske neizvjesnosti. Nikšićanke su od samog starta zaigrale sigurno, jako u napadu i odbrani, pa su tako bez problema osvojile sva tri seta u svoju korist i plasirale se u narednu rundu Kupa.

 

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Finska je demonstrirala zašto je jedan od favorita CEV Evropske lige – u prvom meču turnira u austrijskom Švehatu bila je bolja od Crne Gore 3:1 (25:15, 20:25, 25:18, 25:16), ali naš tim je pokazao da ima čemu da se nada u takmičenju, pošto je blistao u drugom setu, ali imao i dobre trenutke u ostalim djelovima meča sa devetom selekcijom na evropskoj rang-listi.
-->