Odbojkašice Nikšića plasirale se u četvrtfinale Kupa

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 12.12.2015. u 21:02
Odbojkašice Nikšića plasirale su se danas u četvrtfinale kupa Crne Gore pobjedivši u Sportskom centru "Nikšić" ekipu Gorštaka 3:0. Po setovima 25:16, 25:18, 25:14.
U meču osmine finala Kupa Crne Gore za žene nije bilo rezultatske neizvjesnosti. Nikšićanke su od samog starta zaigrale sigurno, jako u napadu i odbrani, pa su tako bez problema osvojile sva tri seta u svoju korist i plasirale se u narednu rundu Kupa.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Odbojka, Sport
- u
Jezero Krupac će i ovog ljeta biti domaćin turnira u odbojci na pijesku, koji će okupiti brojne ekipe i ljubitelje sporta.
- 0
- Odbojka, Reprezentacija, Sport
- u
Finska je demonstrirala zašto je jedan od favorita CEV Evropske lige – u prvom meču turnira u austrijskom Švehatu bila je bolja od Crne Gore 3:1 (25:15, 20:25, 25:18, 25:16), ali naš tim je pokazao da ima čemu da se nada u takmičenju, pošto je blistao u drugom setu, ali imao i dobre trenutke u ostalim djelovima meča sa devetom selekcijom na evropskoj rang-listi.
- 0
- Odbojka, Sport
- u
Ovog vikenda odigraće se druge utakmice prvog kruga nokaut faze EPCG Superlige odbojkaša. Domaćini mečeva biće Lovćen, Ulcinj i Sutjeska.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
22.06.
15:10
Izabran Žiri za dodjelu Trinaestojulske nagrade
22.06.
13:08
MUP raspisao javni poziv za 500 mlađih policajaca
22.06.
11:23
Od ponoći dizel jeftiniji 11, benzin sedam centi
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











