Osmajić pogodio u porazu Vizele

osmajic-crna-gora-1000x600
FSCG
  • 27.05.2023. u 15:41
Nikšićanin Milutin Osmajić postigao je sinoć pogodak u porazu svoje Vizele od Sportinga na svom terenu 2:1, u posljednjem kolu prvenstva Portugala.

Osmajić je Vizelu doveo u vođstvo u šestom minutu, nakon što je krunisao je dobru kontru svog tima. Do kraja meča je dobio i žuti karton, a iz igre je izašao u 73. minutu.

Trijumf ekipi iz Lisabona donijeli su Inasio i Fernandes, koji je postigao autogol.

Osmajić je iz Kadisa došao na pozajmicu u Vizelu. Ove sezone je odigrao 31 meč u domaćem šampionatu, postigao je osam golova i imao jednu asistenciju.

Vizela je sezonu završila na 11. mjestu sa 40 bodova.

Izvor: rtcg.me