Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Budva: Onogoštu devet medalja

46457962_257675198231187_1930204675584294912_n
Privatna arhiva
  • Autor onogost.me
  • 20.11.2018. u 07:09

Na turniru "Kup oslobođenja Budve", koji je održan u nedjelju, karatisti Onogošta ostvarili su novi uspjeh nakon što su osvojili ukupno devet medalja.

U konkurenciji 270 takmičara iz 21 kluba, članovi nikšićkog tima okitili su se sa tri zlatne, pet srebrnih i jednom bronzanom medaljom.

Prva mjesta i najsjajnija odličja osvojili su Ŝpanjeviċ Dalibor, Mijuŝkoviċ Jovana i Vučkoviċ Sofija, dok su srebrne medalje pripale Stevoviċ Balši, Dedijer Sofiji, Jaramaz Martinu, Deliċ Dragu i Ražnjatoviċ Anastasiji.

Jedinu bronzu uzeo je Utjeŝinoviċ Filp.

Iz kluba su istakli da su veoma zadovoljni ostvarenim rezultatom i uputili čestitke svim osvajačima medalja, kao i treneru Mrŝiċ Bracu.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Na Evropskom kupu za starije i mlađe pionire i pionirke, održanom proteklog vikenda u Sarajevu, Džudo klub Ippon osvojio je četiri medalje – jednu zlatnu, jednu srebrnu i dvije bronzane, uz još dva peta mjesta. Takmičenje je okupilo 386 takmičara iz 99 klubova i 17 zemalja Evrope.
Članovi plivačkog kluba "Butterfly" iz Nikšića ostvarili su izvanredne rezultate na Međunarodnom memorijalnom plivačkom mitingu “Ana Čučković” održanom u Trebinju, na kojem je učestvovalo više od 550 takmičara iz 23 kluba i devet zemalja.
Na međunarodnom džudo turniru „Kup Podgorice“, koji je okupio oko 500 takmičara iz 39 klubova i šest zemalja, džudo klub „Trebjesa“ osvojio je sedam medalja – jednu zlatnu, tri srebrne i tri bronzane.