Evo šta možete gledati od sportskih događaja za vikend

Ilustracija
- Autor onogost.me
- 11.11.2017. u 08:54
Još jedan je uzbudljiv sportski vikend pred nama. Košarkaši Sutjeske juriće treću uzastopnu pobjedu od starta šampionata, a priliku da uknjiže bodove na svom terenu imaće i oba naša rukometna drugoligaša.
Fudbal:
11:00h, Gradski stadion SUTJESKA- -ISKRA
12/11/2017, 13:00h, Stadion Željezare ČELIK- -MORNAR
Odobojka:
16:30h, NIKŠIĆ — GALEB (Ž)
12/11/2017, 19:30h, SUTJESKA— BUDUĆNOST (M)
Košarka:
19:00h, SUTJESKA – PRIMORJE 1945 (M)
14/11/2017, 15:30h, ROLING – BUDUĆNOST (Ž)
Rukomet:
12/11/2017, 15:00h, MRK ČELIK – MRK RUDAR
12/11/2017, 17:00h, MRK NIKŠIĆ – MRK DANILOVGRAD
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Ostali sportovi, Sport
- u
Crnogorski bokserski reprezentativci Matija Roganović i Vuk Dabović ostvarili su izuzetan uspjeh na 44. izdanju turnira "Vojvođanska zlatna rukavica” u Subotici. Sa jednog od najprestižnijih i najstarijih međunarodnih bokserskih turnira u Evropi za omladince, za uzrast do 19 godina, crnogorski bokseri se vraćaju sa medaljama – jednom zlatnom i jednom srebrnom.
- 0
- Ostali sportovi, Sport
- u
Nikšićanin Aleksa Maliković, član Biciklističkog kluba Pljevlja, osvojio je titulu prvaka Crne Gore u drumskoj biciklističkoj trci u kategoriji Masters M30+.
- 0
- Ostali sportovi, Sport
- u
Mladi biciklista BK Perun iz Nikšića Bogdan Nikolić ostvario je odlične rezultate na Prvenstvu Crne Gore u biciklizmu, koje je proteklog vikenda održano u Danilovgradu.
- 0











