“Grand prix Montenegro 2021”: KK Šampion osvojio10 medalja

pppp
KK Šampion
  • 31.10.2021. u 10:23

Karatisti nikšićkog kluba Šampion osvojili su 10 medalja na međunarodnom karate turniru „Grand Prix Montenegro 2021“, koji je juče održan u Bijeloj.

U konkurenciji 700 takmičara iz pet zemalja regiona, članovi Karate kluba Šampion osvojili su tri zlatne, pet srebrnih i dvije bronzane medalje.

Zlatnom medaljom okitili su se Dragoljub Dano Mijušković, Maksim Šarančić i Miloš Gagović.

Vuk Radusinović (u dvije kategorije), Dejana Blečić, Dragoljub Dano Mijušković i Mihailo Mašulović osvojili su srebrne medalje.

Bronza je pripala Maksimu Šarančiću i Katarini Vukotić.