Karatisti Onogošta osvojili tri medalje na turniru u Sarajevu

karatisti
KK Onogošt
  • 07.03.2016. u 09:56

Na karate turniru "Ilidža Open" koji je juče održan u Sarajevu, takmičari KK ''Onogošt'' imali su zapažen nastup sa osvojene tri medalje, od kojih je jedna srebrna, a dvije bronzane.

Srebrnu medalju osvojio je Predrag Smolović u kategoriji juniora, a bronzanu Nikola Malović u kategoriji U-21.

Bronzanu medalju u borbama osvojila je juniorska ekipa koju su činili Predrag Smolović, Petar Jokić i Božidar Kovačević.

Na ovom međunarodnom turniru nastupilo je oko 1000 takmičara iz devet država.

Tradicionalni međunarodni turnir Kup Nikšića, koji će okupiti više od 400 takmičara i 30 klubova iz država regiona, biće održan u subotu, saopštio je organizator manifestacije, Karate klub Onogošt.
Nikšićanin Aleksa Maliković zauzeo je drugo mjesto na međunarodnoj trci na 10.000 metara, koja je održana u Puli u Hrvatskoj.