Autor: Branko Čupić
11:22
3.12.2019.

Onogoštu 13 medalja na Kupu oslobođenja Podgorice

Na međunarodnom karate turniru Kup oslobođenja Podgorice, takmičari Onogošta uspješan nastup su krunisali sa 13 osvojenih medalja.

U konkurenciji preko 800 takmičara, članovi nikšićkog kluba su se okitili sa tri.zlatne, četiri srebrne i šest bronzanih odličja.

Prva mjesta i najsjajnije medalje pripale su Vučković Sofiji, Bajović Vuku i Krušić Tas.

Srebra su osvojili Delić Drago, Danilović Anastasija, Perišić Andrija i Jakšić Aleksa, dok su se bronzanim odličjima okitili Marojević Nikola, Kuzman Mina, Vujović Nikola, Perunović Jovana, Matović Veljko i Bajić Marija.

Iz kluba su uputili čestitke svim osvajačima medalja, a posebno Sofiji Vučković koja je osvojila petu zlatnu medalju u prethodna tri mjeseca.

• 08:03
    9.12.2019.

Na 14. po redu međunarodnom džudo turniru Kup oslobođenja Podgorice, koji je okupio oko 350 takmičara iz zemlje i regiona, takmičari Džudo kluba Akademik ukupno su osvojili 46 medalje od čega 20 zlatnih, 17 srebrnih i 9 bronzanih.

• 13:25
    8.12.2019.

Na 14. po redu međunarodnom Kupu oslobođenja Podgorice takmičari DžK Trebjesa osvojili su 17 medalja.

• 12:18
    8.12.2019.

Na međunarodnom džudo turniru "Oslobođenje Podogrice", koji je juče održan u glavnom gradu Crne Gore, takmičari Straševine okitili su se sa deset medalja.

• 07:46
    8.12.2019.

Na međunarodnom "Novoletnom turniru" koji je, u organizaciji DžK Ivo Reya održan u Celju, jedini predstavnik iz Crne Gore bio je Džudo klub Onogošt, koji je nastupio sa šest takmičara i okitio se sa šest medalja.