Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Slađana rekordom završila godinu

sladja-perunovic-1000x555
Privatna arhiva
  • Autor onogost.me
  • 30.12.2019. u 14:30

Atletičarka Slađana Perunović nova je rekorderka Crne Gore na 1.000 metara u dvorani.

Naša sugrađanka je na mitingu AK Crvena zvezda, koji je održan u Beogradu, osvojila drugo mjesto, a sa vremenom 2:58,31 stigla do 17. rekorda Crne Gore.

“Ovo je za mene idealan kraj godine. Imala sam jasan cilj da pokušam da oborim rekord i u tome sam uspjela. To je dokaz da sam u dobroj formi, što me posebno raduje. Odmah nakon praznika okrećem se novim izazovima”, kazala je Perunović za Pobjedu.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Na Prvenstvu Crne Gore u sportskom ribolovu, u disciplini „Lov ribe udicom na plovak“, koje je održano na kanalu Morače, ekipa Sportsko-ribolovnog kluba (SRK) Elektroprivreda Crne Gore ostvarila je zapažen rezultat i osvojila treće mjesto.
U park-šumi Trebjesa juče je održano jubilarno deseto Državno prvenstvo u gimnastičkim disciplinama Street Workout i Calisthenics, koje je organizovao Gimnastički klub "Montenegro Street Workout" u saradnji sa Ekološkim udruženjem mladih "Zeleni centar". Više od 70 takmičara iz cijele Crne Gore okupilo se kako bi pokazali fizičku spremnost, zajedništvo i sportski duh.