Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Trebjesi pet medalja u Budvi

img_20022022_082845_800_x_437_pixel
Privatna arhiva
  • Autor onogost.me
  • 20.02.2022. u 07:29

U Budvi je juče održano prvenstvo Crne Gore za kadete i kadetkinje, na kojem je učestvovalo oko 120 takmičara iz 37 džudo klubova Crne Gore, a takmičari Džudo kluba Trebjesa osvojili su pet madalja.

Naime, oni su se za Nikšić vratili sa jednom srebrnom i četiri bronzane medalje.

Srebro je osvojio Nikola Zmajević, dok su se bronzom okitili: Lucija Šundic, Mirsada Sejda Andrija Blečić i Rajko Čabarkapa 

“Treneri kluba Nail Banda i Miodrag Đurović zadovoljni su postignutim rezultatom kluba”, saopšteno je iz DžK “Trebjesa”.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Omladinski karate klub Mawashi ostvario je uspjeh na dva prestižna međunarodna turnira proteklog vikenda – „Trofej Bijeljine“ i „Pljevlja Open“. Pet mladih takmičara ovog kluba osvojilo je ukupno čak 18 medalja: devet zlatnih, četiri srebrne i pet bronzanih.