Trofej Nikšića: Džudistima Trebjese 20 medalja

72784993_2560819697330706_4856027253357674496_n
  • 21.10.2019. u 06:36

Na 11. po redu međunarodnom turniru “Trofej Niksića”, članovi Džudo kluba Trebjesa osvojili su ukupno 20 medalja i bili druga ekipa u generalnom plasmanu.

U konkurenciji oko 300 takmičara iz sedam zemalja, džudisti nikšićkog kluba osvojili su osam zlatnih, četiri srebrne i osam bronzanih odličja.

Prva mjesta i zlatne medalje osvojili su Raičević Sofija, Jancer Marko, Nenezić Vanja, Matijašević Matija, Janjušević Matija, Kerelaj Medina, Zećiri Leontin i Kerelaj Kadir.

Druga mjesta pripala su Šundić Luciji, Roćenović Vuku, Kovačević  Luki i Kerelaj Albinu, dok su treći bili Čabarkapa Rajko, Ćetković Nikola, Krstajić Vuk, Šahman Sara, Nenezić Predrag, Sejda Djusa, Itaj Muhamed i Sejda Mirsada.

Golbal klub Nikšić sa maksimalnim učinkom, kao prvoplasirani u B grupi, izborio je plasman u finale kvalifikacionog turnira u Berlinu i nastup na finalnom turniru Lige šampiona.