Pehar i 15 medalja za Džudo klub Straševina

Privatna arhiva
- Autor onogost.me
- 27.03.2023. u 13:26
Na juče održanom Međunarodnom džudo turniru "Miloš Stanković", na kojem ne učestvovalo je 510 takmičara iz 35 klubova, najmlađi džudisti "Straševine" ostvarili su zapažen rezultat.
“Naši najmlađi takmičari su ostvarili odličan rezultat i osvojili 15 medalja – tri zlatne, četiri srebrne i osam bronzanih”, navode iz kluba.
Oni su osvojili i pehar za treće mjesto u ukupnom plasmanu.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Košarka, Sport
- u
Sutjeska Elektroprivreda je večeras u meču 11. kola Prve crnogorske košarkaške lige poražena u Nikšiću od Jedinstva 83:79.
- 0
- Košarka, Sport
- u
Nakon četiri utakmice zaredom u gostima, konačno je došlo vrijeme da Sutjeska Elektroprivreda igra na domaćem terenu – ekipa večeras u okviru 11. kola Prve crnogorske košarkaške lige dočekuje Jedinstvo iz Bijelog Polja.
- 0
- Reprezentacija, Sport
- u
Mlada fudbalska reprezentacija Italije opravdala je ulogu favorita i slavila u Nikšiću protiv naše selekcije 4:1 u 6. kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











