“Plavi” preko Iskre do prvog mjesta na tabeli

FK Sutjeska
  • Autor onogost.me
  • 28.02.2023. u 16:57
Plavi su savladali Iskru u 22. kolu Meridianbet 1. CFL rezultatom 2:1 i vratili se na prvo mjesto na tabeli sa dva boda prednosti i utakmicom više od Budućnosti.

Na današnjem susretu su poveli preko Strikovića u 8. minutu – mladi reprezentativac Crne Gore je postigao četvrti gol na tri utakmice u nizu.

I Conraad je nastavio da trese mreže protivnika, pa je u 57. minutu sa bijele tačke postigao svoj 15. gol u sezoni i duplirao prednost nikšićke ekipe.

Iskra je u završnici uspjela da smanji golom Ognjena Obradovića iz penala za konačnih 2:1.

U narednom kolu Sutjesku očekuje gostovanje ekipi Budućnosti u najvećem derbiju crnogorskog fudbala. Meč na stadionu pod Goricom zakazan je za subotu, sa početkom u 18h.

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana.

    Povezani članci

    Dok na skijaškim terenima Durmitora, još traje zimska sezona, na rijeci Tari minule sedmice počela je sezona splavarenja. Rani početak sezone i veliko interesovanje za ljeto, obećavaju uspješnu sezonu na Tari, kaže splavar Veljko Ostojić, ali i upozorava da je rijeka zatpana smećem i da se nešto mora hitno uraditi.