“Plavi” protiv Tuzana za finale

FSCG
- Autor onogost.me
- 19.04.2023. u 08:00
Fudbaleri Sutjeske igraće danas na svom terenu prvu utakmicu polufinala Kupa Crne Gore protiv Dečića.
“Plavi” su nakon lošije forme i serije bez trijumfa ostvarili pobjedu i nastavili trku za šampionski pehar u prvenstvu. Nikšićani se bore i za pehar u Kupu, a Dečić je prethodnih godina pokazao da može biti i nezgodan rival.
Meč kraj Bistrice počeće u 18 časova.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Zdravlje
- u
Predsjednik Opštine Nikšić Marko Kovačević rekao je na današnjoj konferenciji za medije, posvećenoj zvaničnom početku radova na adaptaciji Dječjeg dispanzera i Odjeljenja pedijatrije, da mu je veliko zadovoljstvo što se u prethodnih pet godina bilježi najveći investicioni ciklus u zdravstvu kada je Nikšić u pitanju.
- 0
- Biznis
- u
Komisija opštine Nikšić za raspodjelu sredstava za samozapošljavanje lica iz teže zapošljivih kategorija, donijela je odluku da neće izvršiti raspodjelu sredstava u ukupnom iznosu od 40.000 erua koja su predviđena budžetom Opštine Nikšić za 2026. godinu
- 0
- Fudbal, Sport
- u
Ako se tražio idealan protivnik za kraj krize, jer se više niko i ne sjeća posljednje pobjede, onda je to večerašnji, Mladost DG, ekipa koja u posljednja tri kola ima dva poraza i remi, pa bi u sudaru dvije najlošije ekipe na tabeli Sutjeska mogla konačno ubilježiti prvu pobjedu u crnogorskom fudbalskom šampionatu.
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji
27.08.
22:23
Policija spriječila dogovorenu tuču 20 maloljetnika
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari











