Crna Gora pobjedom nad Francuskom osvojila turnir u Podgorici

wpolo.me
- Autor onogost.me
- 05.01.2020. u 12:02
Vaterpolo reprezentacija Crne Gore osvojila je međunarodni turnir u Podgorici koji je bio posljednja provjera pred odlazak na Evropsko prvenstvo od 14. do 26. januara u Budimpešti.
“Ajkule” su u posljednjem kolu bile bolje od Francuske 17:7 (4:1, 4:2, 6:1, 3:3), i turnir su završile sa maksimalnim učinkom.
Ranije su savladane Gruzija 16:10 i Njemačka 19:11.
Spisak za šampionat Evrope selektor Vladimir Gojković saopštiće u četvrtak.
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Reprezentacija, Sport, Vaterpolo
- u
Naša U 20 vaterpolo reprezentacija plasirala se u četvrtfinale Svjetskog prvenstva.
- 0
- Reprezentacija, Sport
- u
Robert Prosinečki i dalje će biti selektor najboljih crnogorskih fudbalera, potvrđeno je RTCG-u iz Fudbalskog saveza Crne Gore.
- 0
- Reprezentacija, Sport
- u
Budućnost je možda svijetla, Vasilije Adžić i Andrija Bulatović su na debiju golovima pokazali da će biti lideri u godinama koje dolaze, ali je sadašnjost tmurna i nema najava da bi situacija mogla da se razvedri - u duelu sa anonimusima iz Jermenije, koji su tri dana ranije izgubili u Prištini čak 5:2, fudbaleri Crne Gore su mogli samo do remija u Nikšiću (2:2).
- 0
Najnoviji
Najčitaniji
Komentari
Najnoviji

12:58
Danas isplata penzija
Najčitaniji
Top Posts & Pages
Komentari