Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

Crna Gora povela pa stala protiv Ukrajine, osmina finala sve dalje

crna-gora-holandija-seniori-reprezentacija-odbojkasi-evropsko-prvenstvo-013
OSCG
  • Autor onogost.me
  • 16.09.2019. u 17:00

Odbojkaši Crne Gore poraženi su danas u Roterdamu od Ukrajine rezultatom 1:3 (25:19, 18:25, 15:25, 19:25) u svojoj trećoj utakmici na Evropskom prvenstvu.

Uzabranici Veljka Bašića odlično su počeli meč, bili veoma dobri u svim segmentima igre i potpuno zasluženo riješili prvi set u svoju korist.

Nakon toga, uslijedio je nagli pad u igri crnogorskih odbojkaša, što su Ukrajinci maksimalno iskoristili i prvo došli do izjednačenja, a potom i do potpunog preokreta.

Crna Gora naredni meč igra već sjutra, kada će joj rival biti aktuelni svjetski prvak, reprezentacija Poljske.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Marija Vuković nije krila zadovoljstvo nakon što je na Evropskom prvenstvu u Birmingemu osvojila bronzanu medalju u skoku u vis. Crnogorska rekorderka istakla je da je vjerovala u sebe, ali i da je put do novog velikog uspjeha bio posebno zahtjevan.
Marija Vuković osvojila je bronzanu medalju u skoku u vis na Evropskom prvenstvu u Birmingemu! Crnogorska rekorderka završila je takmičenje na trećem mjestu, nakon još jednog sjajnog nastupa na velikoj sceni.
Marija Vuković ponovo je tamo gdje pripada, među najboljim skakačicama Starog kontinenta. Najbolja crnogorska atletičarka večeras će na stadionu „Aleksander“ u Birmingemu nastupiti u finalu skoka u vis na Evropskom prvenstvu, četiri godine nakon što je u Minhenu Crnoj Gori donijela istorijsko srebro.
-->