Kadetkinje izborile opstanak u A diviziji

RSCG
- Autor onogost.me
- 08.08.2019. u 08:17
Kadetkinje Crne Gore savladale su Holandiju 24:22 i izborile opstanak u A diviziji evropskog rukometa.
Nakon što su ranije danas porazile “lale”, čekala se pobjeda domaće Slovenije nad Portugalom, koja je i stigla 25:24.
Izabranice Gabrijele Markoč, naime, opstale su zbog najbolje međusobne gol-razlike u krugu sa Holandijom i Portugalom.
“Crvene” je predvodila Anastasija Marsenić sa šest golova, njena prezimenjakinja Gordana i Sara Gugač su postigle po četiri.
Izvor: rtcg.me
,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”
Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.
Povezani članci
- Ostali sportovi, Reprezentacija, Sport
- u
Marija Vuković nije krila zadovoljstvo nakon što je na Evropskom prvenstvu u Birmingemu osvojila bronzanu medalju u skoku u vis. Crnogorska rekorderka istakla je da je vjerovala u sebe, ali i da je put do novog velikog uspjeha bio posebno zahtjevan.
- 0
- Ostali sportovi, Reprezentacija, Sport
- u
Marija Vuković osvojila je bronzanu medalju u skoku u vis na Evropskom prvenstvu u Birmingemu! Crnogorska rekorderka završila je takmičenje na trećem mjestu, nakon još jednog sjajnog nastupa na velikoj sceni.
- 0
- Ostali sportovi, Reprezentacija, Sport
- u
Marija Vuković ponovo je tamo gdje pripada, među najboljim skakačicama Starog kontinenta. Najbolja crnogorska atletičarka večeras će na stadionu „Aleksander“ u Birmingemu nastupiti u finalu skoka u vis na Evropskom prvenstvu, četiri godine nakon što je u Minhenu Crnoj Gori donijela istorijsko srebro.
- 0










