Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

“Lavovi” poraženi od Slovenije za kraj

IHF
  • Autor onogost.me
  • 22.01.2023. u 17:03
Meč bez rezultatskog značaja nije prošao dobro za crnogorske rukometaše.

“Lavovi” su u posljednjoj utakmici na Svjetskom prvenstvu izgubili od Slovenije 31:23.

U oslabljenom sastavu, bez nekoliko standardnih prvotimaca, tim Zorana Roganovića teško i da je mogao više protiv motivisanog protivnika.

Selektor je danas odlučio da pruži priliku igračima sa manjom minutažom na šampionatu jer utakmica nije imala rezultatski značaj.

Već do poluvremena bilo je 15:8 za Slovence, koji su potom rutinski priveli meč kraju i ostvarili plasman u kvalifikacije za Olimpijske igre.

Vujačić je sa pet golova bio najefikasniji u našem timu, dok su po četiri puta mrežu tresli Simić, Miloš Vujović, Kaluđerović i Lasica.

Crna Gora je nastup na šampionatu svijeta završila sa dvije pobjede i četiri poraza.

Izvor: CdM

    ,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

    Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

    Ostavi komentar

    Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

    Povezani članci

    NaEvropskom juniorskom kupu u Skoplju - Andrijana Šutović osvojila je srebrnu medalju i tako nastavila niz uspjeha, jer ova djevojka gdje god se pojavi "ubere" medalju. Odlična je to uvertira za Evropsko prvenstvo u ovom uzrastu koje će se održati u Podgorici od 3. do 6. septembra.
    Mlade "lavice" su svima već pokazale šta znaju, ali samo jedna osoba je znala šta stvarno može ova ekipa djevojaka mlađih od 18 godina. Selektor Miloš Perović već godinama brusi dijamante , što kroz klupski rukomet u skromnoj bazi, što na reprezentativnom nivou. Izbrusio ih je već sad do srebrnog sjaja, fali još malo i do zlatnog, ali to više nije ni važno.
    Djelovalo je kao bajka - rukometašice Miloša Perovića su plesale terenom, stekle dvocifrenu prednost u 22. minutu, ali su opet morale da prođu kroz dramu, kao da drugačije i ne znaju. Srećom, sa novim hepiendom - Crna Gora je u finalu Svjetskog kadetskog prvenstva!
    -->