Informacije o vremenu su trenutno nedostupne.

“Novinarstvo donosi rezultat - utiče na vašu zajednicu ili društvo na najprogresivniji način”

“Lavovi” protiv Švedske, Rusije i Slovačke u kvalifikacijama za EP

lipovina_1
cdm.me
  • Autor onogost.me
  • 14.04.2016. u 14:50

Muška rukometna reprezentacija Crne Gore u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo igraće u šestoj grupi sa Švedskom, Rusijom i Slovačkom, odlučeno je danas žrijebom u Dubrovniku. 

Šampionat će 2018. godine biti odigran u Hrvatskoj.

Crna Gora i Rusija rivali su u junskom baražu za Svjetsko prvenstvo.

U prvoj grupi igraće Danska, Mađarska, Holandija i Letonija, rivali u drugoj biće Poljska, Bjelorusija, Srbija i Rumunija, a u trećoj Španija, Austrija Bosna i Hercegovina i Finska.

Voljom žrijeba u četvrtu grupu stvrstani su Island, Makedonija, Češka i Ukrajina, u petom igraće Njemačka, Slovenija, Portugal i Švajcarska, a u sedmom Francuska, Norveška, Litvanija i Belgija.

Po dvije najbolje selekcije i najuspješnija trećeplasirana iz svih sedam grupa izboriće plasman na šampionat.

,,Pričajmo iskreno, bez uvreda, laži i spinovanja.”​

Ovaj razgovor se vodi prema Onogoštovim pravilima. Molimo, pročitajte pravila prije ulaska u diskusiju.

Ostavi komentar

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *

Povezani članci

Mlade "lavice" su svima već pokazale šta znaju, ali samo jedna osoba je znala šta stvarno može ova ekipa djevojaka mlađih od 18 godina. Selektor Miloš Perović već godinama brusi dijamante , što kroz klupski rukomet u skromnoj bazi, što na reprezentativnom nivou. Izbrusio ih je već sad do srebrnog sjaja, fali još malo i do zlatnog, ali to više nije ni važno.
Djelovalo je kao bajka - rukometašice Miloša Perovića su plesale terenom, stekle dvocifrenu prednost u 22. minutu, ali su opet morale da prođu kroz dramu, kao da drugačije i ne znaju. Srećom, sa novim hepiendom - Crna Gora je u finalu Svjetskog kadetskog prvenstva!
-->